CYKLOvýlety v Rakousku

Magazín Cyklovýlety v Rakousku navazuje na úspěšný titul Cyklovýlety v Česku vydaný na jaře 2021. K prodeji bude v distribuční síti v první polovině roku 2022 v České a Slovenské republice ve formátu A4 rozsah 100 stran. Bude obsahovat poutavý popis 9 cyklodestinací a 2 dálkové trasy v Rakousku, s přesahem na Slovensko, do České republiky a Itálie.CYKLOvýlety v Rakousku

Vybrány jsou v Rakousku takové destinace, které mají dobré turistické zázemí a ve svém okolí nabízí kvalitní cyklistické trasy na nejméně 3 denní pobyt z jednoho místa. Cílem je, aby cykloturisté nemuseli každý den místo pobytu měnit, mohli zůstat na jednom místě např. i týden a spojit cyklodovolenou i s jinými formami cestování jako je např. pěší turistika, koupání nebo návštěva hudebních či gastronomických festivalů. Výběr míst/destinací v Rakousku výrazně ovlivňovala i dojezdová vzdálenost z České nebo Slovenské republiky.

Magazín bude obsahovat na čtyřicet tras, které jsou navržené tak, aby byly poutavé, kde cílem každého dne není počet ujetých kilometrů, ale zážitek. Z jízdy kolem řek, jezer, z kouzelné přírody, z jízdy přes vesnici, město, kolem zámku. Cílem je zážitek ze zastávky v hostinci, v dobré restauraci, u vinaře, v prodejně sýrů nebo v lahůdkářství. Pokud to nabídka dovolí budou trasy kombinovány i s lodní nebo železniční dopravou a zážitek bude tak umocněn.

Prezentované trasy v magazínu budou v rozmezí 35 km až 75 km, aby byl čas si vše užít. Trasy jsou vydavatelem ověřeny a konzultovány s rakouskými partnery v jednotlivých destinacích. Důležitý aspekt je také bezpečnost tras, a proto je většina vedena po cyklostezkách nebo obslužných komunikacích. Popisy budou doplněny QR kódy, a po stáhnutí do mobilu zajistí pro cyklisty bezproblémovou navigaci.

Cíl Magazínu Cyklovýlety v Rakousku

Motivovat potencionální české a slovenské turisty k plánování dovolené nebo prodlouženého víkendu v Rakousku a zprostit je komplikované přípravy plánu cesty s tím, že jim nabídneme detailně připravený popis tras, cesty i pobytu.

Základní parametry:

Formát: 210×287 mm, 100 stran, obálka 250 g, blok 115 g, matná křída

Tištěný náklad: 12 000 ks

Distribuce: off-line prodej: 2000 míst novinové služby v České republice, 680 míst na Slovensku, on-line prodej tištěné i digitální verze na e-shopu:

www.dovolenasnapadem.cz

Kontakt: jola@m-ark.cz, +420 602 784 572

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Pravidla soutěže | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení