CYKLOvýlety v Rakousku

Magazín Cyklovýlety v Rakousku navazuje na úspěšný titul Cyklovýlety v Česku vydaný na jaře 2021. K prodeji bude v distribuční síti v první polovině roku 2022 v České a Slovenské republice ve formátu A4 rozsah 100 stran. Bude obsahovat poutavý popis 9 cyklodestinací a 2 dálkové trasy v Rakousku, s přesahem na Slovensko, do České republiky a Itálie.CYKLOvýlety v Rakousku

Vybrány jsou v Rakousku takové destinace, které mají dobré turistické zázemí a ve svém okolí nabízí kvalitní cyklistické trasy na nejméně 3 denní pobyt z jednoho místa. Cílem je, aby cykloturisté nemuseli každý den místo pobytu měnit, mohli zůstat na jednom místě např. i týden a spojit cyklodovolenou i s jinými formami cestování jako je např. pěší turistika, koupání nebo návštěva hudebních či gastronomických festivalů. Výběr míst/destinací v Rakousku výrazně ovlivňovala i dojezdová vzdálenost z České nebo Slovenské republiky.

Magazín bude obsahovat na čtyřicet tras, které jsou navržené tak, aby byly poutavé, kde cílem každého dne není počet ujetých kilometrů, ale zážitek. Z jízdy kolem řek, jezer, z kouzelné přírody, z jízdy přes vesnici, město, kolem zámku. Cílem je zážitek ze zastávky v hostinci, v dobré restauraci, u vinaře, v prodejně sýrů nebo v lahůdkářství. Pokud to nabídka dovolí budou trasy kombinovány i s lodní nebo železniční dopravou a zážitek bude tak umocněn.

Prezentované trasy v magazínu budou v rozmezí 35 km až 75 km, aby byl čas si vše užít. Trasy jsou vydavatelem ověřeny a konzultovány s rakouskými partnery v jednotlivých destinacích. Důležitý aspekt je také bezpečnost tras, a proto je většina vedena po cyklostezkách nebo obslužných komunikacích. Popisy budou doplněny QR kódy, a po stáhnutí do mobilu zajistí pro cyklisty bezproblémovou navigaci.

Cíl Magazínu Cyklovýlety v Rakousku

Motivovat potencionální české a slovenské turisty k plánování dovolené nebo prodlouženého víkendu v Rakousku a zprostit je komplikované přípravy plánu cesty s tím, že jim nabídneme detailně připravený popis tras, cesty i pobytu.

Základní parametry:

Formát: 210×287 mm, 100 stran, obálka 250 g, blok 115 g, matná křída

Tištěný náklad: 12 000 ks

Distribuce: off-line prodej: 2000 míst novinové služby v České republice, 680 míst na Slovensku, on-line prodej tištěné i digitální verze na e-shopu:

www.dovolenasnapadem.cz

Kontakt: jola@m-ark.cz, +420 602 784 572

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay