Vánoční dárek "cestovatelská sada" + kalendář

Neohodnoceno

Nabízíme vám ve vánoční dárkové sadě 3 originální cestovatelské Magazíny, které se vzájemně doplňují a spolu vytváří jedinečný pestrý cestovatelský karneval života, dovolené nebo jen výletu s přítelem, rodinou nebo prarodičů s vnoučaty. Nápady, rady a inspirace pro aktivní, pasivní, ale hlavně pohodové trávení vašeho volného času. Navíc zde ještě ZDARMA dostáváte unikátní cestovatelský kalendář 2022 s našimi fotografiemi. Distribuce od 15. 11. 2021. Tento produkt posíláme pouze přes Zásilkovnu.

Varianta:
Dostupnost Skladem
standardní cena: 335 Kč 279 Kč
Vánoční dárek "cestovatelská sada" + kalendář
Neohodnoceno
předplatné časopisy vanocni rs kalendarem
Akce Tip
Doprava zdarma 335 Kč

Připravili jsme pro vás unikátní vánoční dárek, který potěší každého, kdo rád cestuje. Jedinečné tipy na promyšlené a bezpečné cyklookruhy zde na jdou cyklisté, kam zajít s dětmi během dovolené jistě ocení rodiče a kam vyrazit s celou rodinou nebo jen s vnoučaty, když je venku psí počasí? To ocení všichni! Mladé páry, kterým ukážeme, jak najít romantiku i pod střechou, stejně jako prarodiče, kteří zde najdou rady, kde a jak zabavit vnoučata různého věku, když počasí nepřeje.

Nabízíme vám ve vánoční dárkové sadě 3 originální Magazíny, které se vzájemně doplňují a spolu vytváří jedinečný pestrý cestovatelský karneval života, dovolené nebo jen výletu.

Magazín CYKLOvýlety na 100 stránkách přináší 33 ověřených a bezpečných tras z 11 oblíbených turistických destinací. Výlety jsou naplánovány tak, aby si vybrali všichni, co se rozhodli vyrazit na dovolenou v sedle kola nebo čím dál tím víc oblíbenějšího elektrokola.

Magazín S DĚTMI za zážitky, to je 100 stránek tipů jako stvořených pro výlety a dovolenou s vašimi potomky či vnoučaty. Vybrali jsme patnáct turistických lokalit na Moravě s přesahem na Slovensko i do Čech, kde si zaručeně užijete spoustu zábavy.

Magazín PRŠÍ? Nevadí! přináší nápady z celého Česka, kam vyrazit na výlet s potomky či vnoučaty za špatného počasí. V každém ze čtrnácti krajů jsme vybrali nejzajímavější atrakce zaměřené na společné prožitky.

+ BONUS až do vydání zásob obdržíte ke každé sadě zdarma cestovatelský kalendář na rok 2022

Distribuce od 15. 11. 2021. Tento produkt posíláme pouze přes Zásilkovnu.

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Obchodní podmínky | Pravidla soutěžePlatební brána GoPay