Vstupenka 500 Kč

Srdečně zveme všechny příznivce šansonů na koncert zpěvačky Dáši Zázvůrkové, která vám představí projekt „Čím dál tím víc…“.
Akce se koná 8. prosince 2023, v 18.30 hod v nádherných prostorách nedávno zrekonstruovaného Červeného kostela v Olomouci.

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
500 Kč
Vstupenka 500 Kč

Návštěvníky koncertu čeká komponovaný večer plný šansonů Hany Hegerové v kombinaci s autorskými písněmi z Dášiny vlastní tvorby.
Poprvé v Olomouci veřejně zazní píseň „Věřím v brzké lepší příští“, kterou Dáša složila na památku své přítelkyně, herečky a olomoucké patriotky HANY MACIUCHOVÉ.

Dáša Zázvůrková se věnuje zejména hudebnímu divadlu, její doménou jsou písně, které mají zajímavý text a oslovují posluchače nejen hudbou, ale i příběhem. Neodmyslitelným prvkem jejích vystoupení je civilní autentický projev a interakce s diváky.

 ceveny_kostel_sedacky_vstupenky_500

V případě problémů s nákupem vstupenky nás prosím kontaktujte na e-mail: marketing@m-ark.cz nebo tel. 585 104 223.
Váš team Dovolená s nápadem.

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay