Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 704 hodnocení
5
687x
4
11x
3
0x
2
3x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

DP Avatar autora Dagmar Pravečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.4.2024
Velká spokojenost. Cením nápad.
MJ Avatar autora Miluše Janků Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.4.2024
Mohu říci, že spolupráce s tímto obchodem je velmi dobrá. Všem doporučuji obchod je spolehlivý.
VB Avatar autora va Brettová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.4.2024
Avatar autora Lucie Šifrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.4.2024
Super obchod
SR Avatar autora Stepanka Recinska Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.4.2024
MK Avatar autora Mgr. Dagmar Křenková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.4.2024
JP Avatar autora Jaroslava Preislerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.4.2024
HJ Avatar autora Hana Jebousková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.4.2024
KK Avatar autora Kateřina Kaslová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.4.2024
EA Avatar autora Eva Andrlova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.4.2024
LN Avatar autora Lenka Novotná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.4.2024
DK Avatar autora Dagmar Kousalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.4.2024
JS Avatar autora Jarmila Syslová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.4.2024
DS Avatar autora Dana Sladká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.4.2024
KR Avatar autora Květoslava Rotková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.4.2024
JK Avatar autora Jitka Košuličová⁸ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.4.2024
KA Avatar autora Kateřina AUGUSTOVÁ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.4.2024
👍
JK Avatar autora Jana Knotkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.4.2024
PM Avatar autora Pavel Meca Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.4.2024
Velice.
HJ Avatar autora Hana Jandová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.4.2024

Ovládací prvky výpisu

704 položek celkem
GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay