Vážení čtenáří, dovolujeme si upozornit, že veškeré přijaté objednávky a platby době od 12.–16.6.2024 budou odesílány od 17.6.2024.

Zážitkové Rakouské cyklotrasy

Rakousko je cyklistický ráj protkaný tisíci kilometry bezpečných cyklostezek. Táhnou se podél krásných řek, obtáčejí se kolem průzračných jezer a křižují malebné vinařské regiony i drsnou horskou krajinu. Nyní můžete sousední zemi objevovat s magazínem Zážitkové rakouské cyklotrasy, ve kterém naleznete 25 cyklovýletů o celkové délce 1752 kilometrů v osmi oblastech Rakouska. Každý cyklovýlet si snadno načtete do telefonu pomocí QR kódů, takže se vám už nikdy nestane, že byste zabloudili. 

Dostupnost Skladem
139 Kč
Zážitkové Rakouské cyklotrasy

Lákají vás spíše zvlněné vinice jižního Štýrska či Weinviertelu, korutanská jezera, rovinatá stezka kolem velkolepého Dunaje, nebo výhledy
na nebetyčné štíty v Kaprunu a Zell am See? Vyhlášená krása rakouských cyklostezek se už dávno donesla i k nám, přesto si musel bližší informace každý hledat sám. Ve stostránkovém magazínu naleznete ucelené informace nejen o trasách a náročnosti, ale nechybí tu ani tipy na dobré ubytování, restaurace a především nejrůznější zajímavosti, které na cestách můžete spatřit či navštívit. To vše doplněné krásnými fotografiemi. 

  • poštovné ZDARMA
GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay