Zážitkové Rakouské cyklotrasy

Rakousko je cyklistický ráj protkaný tisíci kilometry bezpečných cyklostezek. Táhnou se podél krásných řek, obtáčejí se kolem průzračných jezer a křižují malebné vinařské regiony i drsnou horskou krajinu. Nyní můžete sousední zemi objevovat s magazínem Zážitkové rakouské cyklotrasy, ve kterém naleznete 25 cyklovýletů o celkové délce 1752 kilometrů v osmi oblastech Rakouska. Každý cyklovýlet si snadno načtete do telefonu pomocí QR kódů, takže se vám už nikdy nestane, že byste zabloudili. 

Varianta:
Dostupnost Skladem
139 Kč
Zážitkové Rakouské cyklotrasy

Lákají vás spíše zvlněné vinice jižního Štýrska či Weinviertelu, korutanská jezera, rovinatá stezka kolem velkolepého Dunaje, nebo výhledy
na nebetyčné štíty v Kaprunu a Zell am See? Vyhlášená krása rakouských cyklostezek se už dávno donesla i k nám, přesto si musel bližší informace každý hledat sám. Ve stostránkovém magazínu naleznete ucelené informace nejen o trasách a náročnosti, ale nechybí tu ani tipy na dobré ubytování, restaurace a především nejrůznější zajímavosti, které na cestách můžete spatřit či navštívit. To vše doplněné krásnými fotografiemi. 

  • poštovné ZDARMA
GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay