Vážení čtenáří, dovolujeme si upozornit, že veškeré přijaté objednávky a platby době od 12.–16.6.2024 budou odesílány od 17.6.2024.

Nová kniha o kraji ukazuje Olomoucký region tak, jak ho možná neznáte

Olomoucký kraj má po šestnácti letech novou knihu popisující krásy tohoto výjimečného regionu. Formou textu a fotografií provede čtenáře po místech, která možná neznají, a ty, jež navštívili, zobrazuje v nové perspektivě. Slavnostní křest knihy Olomoucký kraj – Souznění dvou tváří, proběhl přímo v budově hejtmanství v pondělí 31. října.

„Kniha může být skvělou inspirací pro výlety nebo dovolenou v Olomouckém kraji. Jediná potíž bude v tom, vybrat si, kam vyrazit dřív, protože krásných míst je u nás opravdu spousta. A kdo třeba už přemýšlí, čím potěšit svoje blízké na Vánoce, má teď skvělý tip,“ řekl Josef Suchánek, hejtman Olomouckého kraje.

Novinku si mohou zájemci koupit přímo z domova, a to na našem webu:

 Olomoucký kraj – Souznění dvou tváří

„Jde o jeden z velmi úspěšných současných projektů Olomouckého kraje. Ten spolu se sérií videospotů, o něž projevila zájem i agentura CzechTourism, a druhým dílem filmové pohádky Princezna zakletá v čase, který hejtmanství rovněž podpořilo, zachycuje krásy našeho regionu z jiného pohledu,“ uvedla Milada Sokolová, uvolněná členka Zastupitelstva Olomouckého kraje pro oblast vnějších vztahů a cestovního ruchu.

Publikace navazuje na knihu Harmonie kultury a přírody, která vyšla v roce 2006. Autorem současné novinky je společnost m-ARK Marketing. Tiskovina vyšla v nákladu 1 500 kusů a koupit se dá za 550 korun.

Nové dílo má více než 150 stran a 455 fotografií od padesátky různých autorů. „Je pro nás pocta a potěšení, že jsme mohli tuto knihu připravit, protože z Olomouckého kraje pocházíme a nepřestává nás fascinovat svými krásami. Nazvali jsme ji Souznění dvou tváří, protože nejlépe vystihuje spojení kouzelné přírody na severu s kulturním bohatstvím a tradicemi na jihu,“ dodal Ivan Marek, vydavatel a ředitel m-ARK Marketing a reklama. 

 

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay