Vážení čtenáří, dovolujeme si upozornit, že veškeré přijaté objednávky a platby době od 12.–16.6.2024 budou odesílány od 17.6.2024.

Zážitkové Evropské cyklotrasy

V pěti evropských zemích naleznete 1857 kilometrů tras, které si snadno načtete do telefonu pomocí QR kódů, takže se vám už nikdy nestane, že byste zabloudili. Magazín zážitkové Evropské cyklotrasy přináší spoustu užitečných rad pro všechny, co se rozhodli vyrazit na dovolenou v sedle kola nebo čím dál tím víc oblíbenějšího elektrokola. 

Dostupnost Skladem
139 Kč
Zážitkové Evropské cyklotrasy

Časopis je určen pro všechny rekreační a zážitkové cyklisty. Ať už jste jednotlivci, rodiny s dětmi, či aktivní senioři, s naším magazínem objevíte nádherná místa, o kterých jste nejspíš ani netušili. Třeba údolí německé Mosely, které se chlubí tisíciletou vinařskou historií a víny té nejvyšší světové kvality. Alpsko-jadranská stezka vás zavede ze Salcburku pod nebetyčné štíty Vysokých Taur až k modré hladině Jaderského moře v Itálii. Poznáte i nádherné údolí kolem Dunaje, Wachau, nebo utajenou krásku Bratislavu, ukážeme krásné kouty naší Labské nebo Vltavské cyklistické stezky a řadu dalších míst. Nechte se okouzlit a inspirovat!

  • poštovné ZDARMA
GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay