Dovolená s nápadem? Vydejte se na cyklovýlety po naší republice

Hledáte aktivní dovolenou nebo jen program na víkend? Vydejte se na cyklovýlety. Díky nové ediční řadě Dovolená s nápadem od olomoucké agentury m-ARK dostanete ověřené a zároveň atraktivní tipy, kam vyrazit.

Dovolená s nápadem – Magazín cyklovýlety

V agentuře m-ARK žijeme marketingem cestovního ruchu už 30 let. Vydali jsme tisíce různých propagačních materiálů, natočili spoustu filmů a získali desítky ocenění. Ale i přesto na trhu stále chybí kvalitně zpracované materiály. Takové, aby návštěvník po přečtení hned věděl, kam a proč chce vyrazit. A také co zažije a jaký program si může na dovolené nebo výletu užít.

Chceme se o naše zkušenosti podělit s ostatními. Proto jsme na základě dlouholetých zkušeností s cestováním, detailních znalostí prostředí, infrastruktury a služeb, připravili novou ediční řadu Dovolená s nápadem. Naším cílem je zprostit čtenáře komplikované přípravy na cesty. Nabízíme nápad a plán na atraktivní a dosud neobjevená místa, včetně návodu, jak se v nové destinaci zorientovat.

Cyklovýlety - Pasohlávky

První magazín Cyklovýlety vychází v dubnu 2021

Na první titul nové řady Dovolená s nápadem se můžete těšit už na začátku dubna 2021. Stostránkový magazín s více než 300 fotografiemi nabídne 11 cyklodestinací na Moravě, ve Slezsku i v Čechách.

Vybrali jsme místa, která nabízejí kvalitní cyklistickou infrastrukturu na třídenní pobyt a dobré turistické zázemí. Především ubytování, stravování, poznání, relax a zábavu.

Není důležité hnát kilometry, proto jsme všech 33 tras navrhli s důrazem na zážitky. Z jízdy, z kouzelné přírody, z projížďky přes malebnou vesnici, kolem zámku nebo řeky. Nezapomněli jsme ani na zastávky v malé hospůdce, u vinaře nebo v prodejně vyhlášeného chleba a frgálů.

Etapy jsme navrhli v rozmezí 35 až 55 km tak, abyste měli čas všechno vyzkoušet a zažít. Trasy jsme ověřili a připravili s ohledem na bezpečnost. Většina je vedena po cyklostezkách nebo obslužných komunikacích. Popisy jsou doplněny QR kódy a po stažení do mobilního zařízení zajistí bezproblémovou navigaci, která funguje podobně jako v autě. Zná trasu, vaši polohu a upozorní na odbočku. Nemusíte se tedy obávat zbytečného bloudění.

Mimo jiné na vás čekají i zajímavé rozhovory s Ladou Usnulovou, nejlepší českou cyklistkou všech dob, s Jakubem Ditrichem, majitelem ekolo.cz a průkopníkem elektrokol v Čechách a také zavzpomínáme na Hanu Maciuchovou, která byla vášnivou cyklistkou a některé trasy s námi sama projela.

Magazín cyklovýlety bude dostupný od dubna 2021 online na webu www.dovolenasnapadem.cz a od 20. dubna jej zakoupíte v prodejnách PNS. V tomto roce vyjdou v nové edici Dovolená s nápadem ještě další dva tituly. V příštím roce se můžete těšit celkem na pět titulů.

Cyklovýlety - Milotice

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Pravidla soutěže | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení