Vážení čtenáří, dovolujeme si upozornit, že veškeré přijaté objednávky a platby době od 12.–16.6.2024 budou odesílány od 17.6.2024.

Dovolená s nápadem? Vydejte se na cyklovýlety po naší republice

Hledáte aktivní dovolenou nebo jen program na víkend? Vydejte se na cyklovýlety. Díky nové ediční řadě Dovolená s nápadem od olomoucké agentury m-ARK dostanete ověřené a zároveň atraktivní tipy, kam vyrazit.

Dovolená s nápadem – Magazín cyklovýlety

V agentuře m-ARK žijeme marketingem cestovního ruchu už 30 let. Vydali jsme tisíce různých propagačních materiálů, natočili spoustu filmů a získali desítky ocenění. Ale i přesto na trhu stále chybí kvalitně zpracované materiály. Takové, aby návštěvník po přečtení hned věděl, kam a proč chce vyrazit. A také co zažije a jaký program si může na dovolené nebo výletu užít.

Chceme se o naše zkušenosti podělit s ostatními. Proto jsme na základě dlouholetých zkušeností s cestováním, detailních znalostí prostředí, infrastruktury a služeb, připravili novou ediční řadu Dovolená s nápadem. Naším cílem je zprostit čtenáře komplikované přípravy na cesty. Nabízíme nápad a plán na atraktivní a dosud neobjevená místa, včetně návodu, jak se v nové destinaci zorientovat.

Cyklovýlety - Pasohlávky

První magazín Cyklovýlety vychází v dubnu 2021

Na první titul nové řady Dovolená s nápadem se můžete těšit už na začátku dubna 2021. Stostránkový magazín s více než 300 fotografiemi nabídne 11 cyklodestinací na Moravě, ve Slezsku i v Čechách.

Vybrali jsme místa, která nabízejí kvalitní cyklistickou infrastrukturu na třídenní pobyt a dobré turistické zázemí. Především ubytování, stravování, poznání, relax a zábavu.

Není důležité hnát kilometry, proto jsme všech 33 tras navrhli s důrazem na zážitky. Z jízdy, z kouzelné přírody, z projížďky přes malebnou vesnici, kolem zámku nebo řeky. Nezapomněli jsme ani na zastávky v malé hospůdce, u vinaře nebo v prodejně vyhlášeného chleba a frgálů.

Etapy jsme navrhli v rozmezí 35 až 55 km tak, abyste měli čas všechno vyzkoušet a zažít. Trasy jsme ověřili a připravili s ohledem na bezpečnost. Většina je vedena po cyklostezkách nebo obslužných komunikacích. Popisy jsou doplněny QR kódy a po stažení do mobilního zařízení zajistí bezproblémovou navigaci, která funguje podobně jako v autě. Zná trasu, vaši polohu a upozorní na odbočku. Nemusíte se tedy obávat zbytečného bloudění.

Mimo jiné na vás čekají i zajímavé rozhovory s Ladou Usnulovou, nejlepší českou cyklistkou všech dob, s Jakubem Ditrichem, majitelem ekolo.cz a průkopníkem elektrokol v Čechách a také zavzpomínáme na Hanu Maciuchovou, která byla vášnivou cyklistkou a některé trasy s námi sama projela.

Magazín cyklovýlety bude dostupný od dubna 2021 online na webu www.dovolenasnapadem.cz a od 20. dubna jej zakoupíte v prodejnách PNS. V tomto roce vyjdou v nové edici Dovolená s nápadem ještě další dva tituly. V příštím roce se můžete těšit celkem na pět titulů.

Cyklovýlety - Milotice

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay