Vážení čtenáří, dovolujeme si upozornit, že veškeré přijaté objednávky a platby době od 12.–16.6.2024 budou odesílány od 17.6.2024.

Právě vyšly nové magazíny Look at It 2024

 

Přitahují vás nebetyčné horské hřbety Jeseníků, nebo máte raději malované kouzlo Slovácka, či spíše zvlněnou krajinu s rybníky a vesničkami Vysočiny? Ať už vás láká kterákoliv z těchto oblastí, jistě vás potěší, že letošní ročník cestovatelských magazínů Look at It! už je na světě.

Jaro je čas probuzení a nového života, který se z přírody přenáší i na nás. A také je to čas cestování, výletů, objevování krásných míst naší země a nového vydání magazínů Look at It! Nechte se inspirovat novými tituly a objevte neznámá místa svébytné Vysočiny, malovaného Slovácka a horské krajiny Jeseníků. V letošní edici nechybí také Bratislava, protože k našim sousedům to máme jen kousek.

11

Jeseníky

Nejvyšší Praděd s ikonickým vysílačem, Vysoká hole s nádhernými výhledy, romantický Keprník s nejstarší rezervací na Moravě, Obří skály nebo Vřesová studánka. Vydejte se na vrcholy Jeseníků a vychutnejte si ryzí turistiku, klid a obklopení přírodou. Nezapomeňte pak ochutnat některou z jesenických lahůdek, od velkolosinských pralinek, přes paštiky a sýry až po Staroměstské trubičky.

 

Slovácko

Bílá fasáda, modré obrovnání a bohaté pestrobarevné ornamenty kolem oken a dveří. Vítejte na Slovácku, kde žijí tradice i folklór a zraje skvělé víno. Čejkovice, Mutěnice, Velké Pavlovice, Bzenec a další, vyberte si v magazínu některé z vinařství a ochutnejte. S dětmi vyrazte do Modré a proskleným tunelem si prohlédněte život v rybníku nebo ve Starém Městě prožijte skvělý den v KOVOZOO.

Vysočina

Zachovalá příroda lesů, luk a rybníků, bohatá historie a kulturní skvosty s trojicí měst s památkami UNESCO Žďár nad Sázavou, Třebíč a Telč, které jsou po náročných rekonstrukcích v dokonalé kondici. Vysočina nabízí spoustu krásných míst a stále si uchovává atmosféru venkovského života i tradiční řemesla.

Bratislava

Magazín Bratislava vás zláká k návštěvě hlavního města našich bratří s mnoha atraktivními akcemi a festivaly, ikonickým hradem s nedávno obnovenou zahradou. Nechybí zde ani zajímavé galerie v čele s fascinující Danubianou a nedávno slavnostně obnovenou Slovenskou národní galerií. Na sto stranách objevíte také okolní regiony Záhoří, Malé Karpaty a Podunajsko s desítkami tipů na zajímavá místa, která čekají jen na to až je objevíte.

Janžurová, Laurinová a další

V magazínech si můžete přečíst také rozhovory se zajímavými osobnostmi. Herečka Sabina Laurinová se vyznává ze své lásky k Buchlovicím a Slovácku, hvězda stříbrného plátna Iva Janžurová vypráví o své chalupě na Pelhřimovsku. Lyžař i záchranář Václav Sedláček líčí, jak sbírá v jesenických kopcích síly na rychlé seveřany a alpské mistry. A Juraj Kukura přiznává, že nejraději chodí pěšky. Příběhů lidí spjatých se svým krajem však najdete v magazínech mnohem víc.

Když se řekne Look at It!

Magazíny edice Look at It! spatřily světlo světa v roce 2016, aby přinášely čtenářům novinky v oblasti turistického ruchu, a především ukazovaly krásu a jedinečnost různých koutů naší země. Během krátké doby si získaly pevné místo na trhu a tisíce věrných čtenářů. Nabídka titulů se každý rok mění, kromě Slovácka, Jeseníků, Vysočiny a Bratislavy vycházejí v této ediční řadě také Pálava a Haná, letos na podzim premiérově vyjde také Hradecko přibližují Hradec Králové a jeho okolí.

Magazíny Look at It! až do schránky

S magazíny Vysočina, Slovácko, Jeseníky a navrch také Bratislavou ve slovenském jazyce se můžete setkat v informačních centrech daných regionů, na letištích v Brně a Ostravě a v expresních vlacích Českých drah. Svým hostům je dodávají také naši vybraní partneři, mezi něž patří hotely, lázně, vinařství či restaurace.

Podnadpis (1)

Pokud patříte mezi naše věrné čtenáře, rádi cestujete a máte edici Look at It! v oblibě, můžete si sadu magazínů ročníku 2024 objednat na e-shopu www.dovolenasnapadem.cz za 199 korun. Sadu tvoří magazíny Vysočina, Slovácko a Jeseníky. V případě, že máte zájem i o titul Bratislava ve slovenském jazyce, připište poznámku do objednávky a získáte ho zdarma.

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay