S DĚTMI za zážitky pro ty nejkrásnější chvíle

Jak je to ještě daleko? Kdy už tam budeme? A proč musíme jet zrovna tam? Typické otázky z výletů s dětmi, které alespoň jednou slyšel v nějaké variantě snad úplně každý. S odpověďmi na ně už si teď ale nemusíte lámat hlavu, stejně jako se složitým a leckdy vyčerpávajícím plánováním dovolené. Všechno najdete v novém magazínu S DĚTMI za zážitky z ediční řady Dovolená s nápadem, který vychází právě teď na prahu léta.

Ani zdolané vrcholy, ani ušlapané kilometry. Mnohem důležitější na výletě s dětmi je vidět radost v jejich očích a slyšet jejich zvonivý smích. To jsou ty nejkrásnějších chvíle, které nás nabíjejí nadlouho dopředu. Aby jich bylo co nejvíc a nemuseli jste trávit čas zdlouhavým a často náročným hledáním míst, kam vyrazit, udělali jsme to za vás.

V magazínu S DĚTMI za zážitky najdete desítky tipů od Vysočiny až po Slezsko na místa a atrakce pro děti a rodiny. Stačí jen si společně vybrat, na co máte zrovna náladu.

Desítky tipů kam vyrazit

S DĚTMI za zážitky - zámek Čechy pod KosířemZa ediční řadou Dovolená s nápadem je agentura m-ARK, v níž žijeme cestovním ruchem už třicet let. To už je pořádně dlouhá doba, během které jsme připravili stovky nejrůznějších propagačních materiálů a natočili spoustu filmů. Ještě mnohem víc jsme ale nasbírali zkušeností a znalostí prostředí a služeb. Naší touhou je všechny vám předat srozumitelnou formou, abyste se mohli soustředit jen na to důležité. A to jsou společně strávené chvíle.

Proto jsme připravili stostránkový magazín, který podrobně popisuje patnáct lokalit na Moravě s přesahem na Slovensko i do Čech. U každé z nich najdete vždy ty hlavní cíle a k nim řadu dalších tipů, co s dětmi nejen v létě podniknout. Už žádné hodiny strávené plánování výletů, žádné večery při prolézání nepřehledných a nekonečných informací na internetu. Inspiraci kam vyrazit zkrátka najdete v magazínu S DĚTMI za zážitky a nejlepší bude, když si ho vezmete sebou. Na místě pak můžete plány mrknutím oka změnit a hned budete vědět, jaké máte v okolí možnosti.

Objevte cíle, které ještě neznáte

Při výběru cílů jsme se vedle těch nejznámějších zaměřovali zejména na ty, které vznikly v poslední době. Za uplynulých deset patnáct let se nabídka možností pro rodiny s dětmi významně změnila k lepšímu a řada provozovatelů se zaměřila právě na tuhle cílovou skupinu. Magazín však není určený jen těm, kteří vyrážejí s dětmi, své atraktivity si v něm najdou i mladé páry a každý, kdo má rád aktivní trávení volného času. A to je poslání celé edice Dovolená s nápadem.

Zahájili jsme ji prvním titulem CYKLOvýlety, který vyšel v dubnu. Obsahuje celkem 33 tras vedených převážně mimo provoz po jedenácti zajímavých lokalitách s výbornou infrastrukturou a kvalitou služeb. Všechny jsme osobně projeli tak, aby vám posloužily v době, kdy Češi hromadně objevuj krásu přírody ze sedel kol a cykloturistika se nejen u nás stává obrovským fenoménem.

Oba magazíny CYKLOvýlety a S DĚTMI za zážitky zakoupíte v prodejnách novin a časopisů od 15. června a nebo si je za stejnou cenu můžete objednat na eshopu www.dovolenasnapadem.cz. Doputují vám až do schránky bez dalších plateb za poštovné a balné, jednoduše proto, že chceme šetřit váš čas i tady. Sledujte Dovolenou s nápadem také na Facebooku a Instagramu, kde každý týden přidáváme nové tipy a nápady pro vaši pohodovou dovolenou.

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Pravidla soutěže | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení