Kam na výlet 2022? Stovky nápadů už se hrnou

Víkend na krku, ale v pracovním shonu jste neměli jedinou volnou chvilku vymyslet plán, kam vyrazit na výlet? Léto je na obzoru, ale vůbec vás nenapadá, jak s ním naložit, abyste zase neskončili na dece u nejbližšího rybníku? S magazíny edice Dovolená s nápadem už nikdy tápat nebudete.
 

Jakmile odrosteme školním lavicím a skončí období bezstarostných her, začnou většinu našeho času polykat pracovní povinností. O to víc si pak vážíme volných dní a chceme je prožít co nejlépe. Lákají nás procházky přírodou, jindy toužíme navštívit neznámá místa, nebo se vrátit na ta svá oblíbená. Častokrát se ale stane, že před blížícím se víkendem nebo při plánování dovolené netušíme, kam vyrazit, a hledáme inspiraci na poslední chvíli. A proto je tu pro vás edice magazínů Dovolená s nápadem se čtyřmi novými tituly.

Naplňte čas zážitky a radostí

Kolikrát jste si říkali, že dovolená přece musí být něco víc, než autobusový zájezd na plnou pláž? Jenže ani po týdnech nebo měsících hledání a zvažování jste nenašli nic lepšího, a tak jste skončili zase na stejném místě jako loni. Ani prodloužený víkend nemusí pokaždé skončit poleháváním ve wellness. Je důležité si uvědomit, že dovolená je jen váš čas naplněný zážitky i radostí, a neměla by ji provázet žádná nespokojenost a potíže. Platí to nejen během pobytu, ale i při plánování.

Falkenstein_3660(c)POV_Robert Herbst

Romantická zřícenina hradu Falkenstein je oblíbený cíl výletů. 
Foto: Robert Herbst

Abychom vám s ním pomohli, vyjdou v letošním roce 2022 v edici Dovolená s nápadem čtyři nové tituly:

  • Zážitkové evropské cyklotrasy
  • Zážitkové rakouské cyklotrasy
  • Parky a zahrady Česka
  • Galerie a Café střední Evropy

 

Objevte na kole Evropské cyklostezky i jen samotné Rakousko

Weinberge_bei_Piesport_Stufe3_Christopher_Arnoldi

Na svazích u Piesportu se rodí víno světové kvality - nádherné cyklostezky a skvělé víno nadchnou vaše smysly. Foto: Christopher Arnoldi

 

Na začátku března vychází magazín zážitkové Evropské cyklotrasy, který přináší na sto stranách ta nejlepší místa pro cykloturistiku. Vedle známé Dunajské cyklostezky vás vezmeme do vyhlášeného vinařského údolí Mosely, k Jadranu, nebo třeba do neobjevené Bratislavy. Nechybí ani naše nejkrásnější trasy kolem Mikulova, Labská stezka a další. 

Druhý jarní titul zážitkové Rakouské cyklotrasy objevuje deset lokalit u našich jižních sousedů. Přesvědčí vás, že Rakousko na kole je jednoduše ráj a vzor pro zbytek Evropy. V létě se těšte na Parky a zahrady střední Evropy, které vás provedou nejkrásnějšími zelenými oázami u nás. S magazínem Galerie a Café střední Evropy poznáte unikátní chrámy kultury u nás, na Slovensku, v Rakousku a jinde.

  DSN_EUROCYKLO22_titulka_mala

 

Wachau_20170915_092112_foto_m-ARK

Nádherná rakouská oblast Wachau - víno, historie, cyklistika a Dunaj. Foto: m-ARK

 

Kam na výlet? Vybere si každý

Za posledních deset, patnáct let se v Česku nabídka turistických cílů významně zlepšila a objevila se spousta nových atraktivit, o kterých jste možná ani neslyšeli. Stostránkové magazíny jsou tedy určené těm, kteří chtějí trávit volný čas aktivně a rádi poznávají nová místa. Na věku nezáleží, tipy na výlety a dovolené si v nich najde každý:

  • páry všeho věku
  • rodiny s malými dětmi
  • prarodiče s vnoučaty
  • aktivní senioři
  • skupiny přátel

S námi si zkrátka vyberete, ať už vám bylo pět, patnáct nebo padesát. I věčně znuděný puberťák ožije v některém z unikátních českých science center, průzkumem podzemních štol či divočení v akvaparcích, které najdete v již vydaném magazínu PRŠÍ? Nevadí! Nebo společně vyrazte na některý z pečlivě naplánovaných CYKLOvýletů po bezpečných stezkách na Moravě a v okolí. Za pěkného počasí se vydejte
S DĚTMI za zážitky, kamkoliv jen budete chtít. Nebo nechte z magazínu vybrat své ratolesti a připravte jim nezapomenutelný den podle jejich představ.

 

Každý může mít dovolenou s nápadem

Nechte se inspirovat a vyrazte s námi do míst, o kterých jste možná ani neslyšeli nebo vás nenapadly jako cíl. V magazínech Dovolená s nápadem najdete spoustu tipů kam na výlet po Česku i blízkém zahraničí. Pokud nechcete, aby vám některý z titulů unikl, objednejte si předplatné. Nebo si poskládejte balíček magazínů podle vlastních preferencí za zvýhodněnou cenu. Všechny tituly stále zůstávají v prodeji a poštovné je u nás zdarma. Stačí koupit na našem eshopu a za pár dnů zajít do schránky.

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay