Děti na Dolní Moravě milují vše, v čem má prsty Mamutík

Dolní Morava zdaleka není jen obletovaná Stezka v oblacích, ale mimo jiné také spousta atrakcí pro děti všeho věku. Ty malé neodtrhnete od zážitkových parků, ty větší se vydovádí na visutých lanových překážkách nebo nejdelší bobové dráze ve střední Evropě. „Rodiny s dětmi vždycky byly a budou naší primární cílovou skupinou. I proto na Dolní Moravě naleznete každý rok nějaký prim. V loňských letech se jednalo o největšího mamuta na světě, nejdelší bobovou dráhu ve střední Evropě či několikrát rozšířený a zvelebovaný Mamutíkův zážitkový park. Nejinak je tomu letos. Od července otevíráme zcela novou část dětských venkovních parků, a tou je obří venkovní dětské brouzdaliště,“ říká Tomáš Drápal, ředitel obchodu a marketingu resortu Dolní Morava.

Mamutík - Dolní Morava

Jednou z novinek na Dolní Moravě je Mamutíkova louže. Co si pod tím představit?

Velké dětské venkovní brouzdaliště v podobě bezpečné velké vodní plochy, které na Dolní Moravě chybělo nejen dětem, ale i rodičům. Zejména během krásných letních dnů poslouží tato nová část Mamutíkova vodního parku vhod. Další aktivity a hrací prvky spojené s novým dětským brouzdaliště jako jsou vodní vory, dětská řeka a další perfektně zapadají do vzrostlých stromů, které této části parku poskytují příjemný polostín a chládek.

Jaké další aktivity nabízíte pro děti?

Děti na Dolní Moravě milují všechno, v čem má prsty náš Mamutík. Mamutíkovy zážitkové parky společně s pískovým světem, lanovým parkem a adrenalin parkem či letním tubingem jsou zřejmě nejvyhledávanější částí z pohledu dětí.

Co na Dolní Moravě mohou zažít teenageři?

Teenageři tráví čas v Adrenalin parku, ale také na koloběžkovém okruhu či na kole. Sportovci na dvou kolech se letos obzvlášť vyřádí na našich horských koloběžkách nebo na našich trailových tratích. Někdy během září bychom měli dokončit již čtvrtou, zcela rodinnou a velmi jednoduchou trať právě pro nezkušené mladé jezdce a rodiny s dětmi. Bude zelené, čili nejsnadnější, obtížnosti a bude ji možné sjet i na koloběžce.Dolní Morava

Dolní Morava je známá Stezkou v oblacích. Jaká jsou vaše další lákadla?

Délka není vše, nicméně naše Mamutí horská dráha je druhá nejdelší v Evropě, respektive suverénně nejdelší bobovkou v celé střední Evropě. A kromě délky jízdy si každý na své přijde díky nekonečným terénním vlnám, osmičkovým zatáčkám, tunelu, průjezdů lesem či po nádherných otevřených scenériích. Na závěr nesmí chybět fotka z fotopasti.

Více tipů a cílů na Dolní Moravě nejen pro rodiny najdete v magazínu S DĚTMI za zážitky, který je v prodeji ve stáncích PNS či zde na eshopu za cenu 99 korun, včetně poštovného. A léto je vyřešené. 

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay