S novým magazínem PRŠÍ? Nevadí! je vždycky krásně

Dovolená s nápadem / Prší NevadíVenku lije jak z konve nebo je zima až zalézá za nehty. Děti už z nahromaděné energie vibrují neklidem nebo se okázale nudí před některou z obrazovek. Lepší je podívat se na špatné počasí jako na příležitost zažít něco nového a neobvyklého, vždycky totiž máte na výběr. Snadno vás o tom přesvědčí nový magazín PRŠÍ? Nevadí! z ediční řady Dovolená s nápadem.

I když se z nebe řinou provazy vody, přesto můžete vyrazit na výlet do míst, o kterých jste dosud třeba ani neslyšeli, a strávit tam úžasný den, víkend nebo rovnou dovolenou. Protože to nejdůležitější, je být spolu a nasbírat zážitky, ke kterým se pak můžeme vracet. Vidět radost v dětských očích je hodnota, kterou zlatem nejde vyvážit, ale získat ji přitom může každý. Stačí jen věnovat dětem či vnoučatům čas a vybrat zajímavý cíl. To první je na vás, to druhé jsme pro všechny připravili v magazínu PRŠÍ? Nevadí! Najdete v něm desítky tipů z celé České republiky na místa a atrakce nejen pro rodiny.

Objevujte místa po celém Česku

Magazín Prší NevadíEdiční řadu Dovolená s nápadem vydává agentura m-ARK, v níž žijeme cestovním ruchem už třicet let. A všechny naše posbírané zkušenosti a znalosti jsme se rozhodli předat čtenářům, abychom vám co nejvíc usnadnili plánování a trávení volného času. Proto jsme připravili už třetí stostránkový magazín, tentokrát na téma celoročně přístupných cílů a aktivit za špatného počasí a dali jsme mu název PRŠÍ? Nevadí! Svou šíří a pokrytím celé České republiky díky tomu přichází na trh výjimečný titul.

Uvnitř najdete desítky tipů, které jsou rozčleněné podle jednotlivých krajů. V každém z nich je vždycky jeden hlavní cíl, který jsme vybírali s důrazem na zážitky. A z dalších atraktivit si můžete poskládat výlet nebo dovolenou podle vlastních představ. Ve všech krajích jsme také vybrali oblíbenou cukrárnu, abyste si mohli svůj společný čas trochu zpříjemnit a osladit. Už nemusíte trávit hodiny hledáním informací na internetu, inspiraci kam vyrazit najdete v magazínu PRŠÍ? Nevadí!

Dovolená s nápadem na kole, s dětmi nebo do Vídně

Magazín Prší NevadíPři výběru cílů jsme se zaměřovali také na ty, které vznikly v posledních patnácti letech, kdy se nabídka možností pro rodiny s dětmi zásadně proměnila. Magazín však není určen jen rodinám či prarodičům s vnoučaty, své si v něm najde každý, kdo rád tráví volný čas aktivně. Uvnitř najdete také jako bonus tip na výlet do Vídně a všechny možné aktivity, které tu můžete zažít.

V edici Dovolená s nápadem dosud vyšly CYKLOvýlety, které obsahují 33 tras vedených převážně mimo provoz po jedenácti zajímavých lokalitách na Moravě s výbornou infrastrukturou a kvalitou služeb. Druhý titul S DĚTMI za zážitky podrobně popisuje patnáct lokalit na Moravě a v nich desítky tipů, co s dětmi podniknout. Všechny magazíny zakoupíte v prodejnách novin a časopisů a nebo si je za stejnou cenu můžete objednat na e-shopu. Doputují vám až do schránky bez dalších plateb za poštovné a balné.

 

Sledujte Dovolenou s nápadem také na Facebooku a Instagramu, kde každý týden přidáváme nové tipy a nápady pro vaši pohodovou dovolenou.

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Pravidla soutěže | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení