Vodní svět Kyčerka, akvapark v srdci Beskyd

Dopoledne procházka po krásných beskydských a javornických kopcích a odpoledne vodní dovádění nebo hýčkání bublinkami. Tohle všechno, a určitě ještě spoustu dalších přání, vám splní návštěva Velkých Karlovic. Díky velkým investicím z posledních let zde najdete kvalitní služby, ale také krásnou valašskou přírodu.

Vodní svět - resort Kyčerka

V údolí Pluskovec bezmála šest set metrů nad mořem vznikl nedávno zbrusu nový Vodní svět, který je součástí Resortu Kyčerka. V místě, kde dříve stávala zchátralá tovární hala, je dnes neotřelá stavba kombinující dřevo, sklo a kámen. Slavnostně otvírala v červnu roku 2020. „Našim hostům chceme nabídnout to nejlepší a vodní svět s celoročním provozem je doplněním možností vyžití v této lokalitě. Ty zahrnují například kardiostezku, statek U Rajmunda pro milovníky zvířat a tradičního hospodaření nebo třeba hospodu Kyčerka s tradičními valašskými specialitami,“ uvedla Jana Tomanová, ředitelka Resortu Kyčerka.

Děti budou nejvíc nadšené z bazénu, na kterým visí lanové prolézačky a také do něj ústí padesátimetrový tobogán. Malí neplavci mají svůj bazének s vodními prvky a skluzavkou. Dospělí ocení velkou vířivku, masážní lehátka a také saunový svět, kde se mohou prohřívat na čtyři různé způsoby. A pak vše završit pod venkovními sprchami nebo v ochlazovacím bazénu a na lehátkách s panoramatickým výhledem do okolní krajiny. „Vodní svět je v našem resortu nováčkem, přesto si hned po otevření našel spoustu spokojených návštěvníků napříč všemi generacemi, což nás velmi těší,“ pochvaluje si Jana Tomanová.

Vodní svět - resort Kyčerka

Velké Karlovice jsou jedním z vyhledávaných rekreačních center celých Beskyd, a tak v nejbližším okolí najdete řadu dalších cílů pro vaši návštěvu. Příjemnou procházkou se třeba vydejte k celoročně otevřené rozhledně Miloňová, s dětmi si ji můžete zpříjemnit hrou Hledej poklad na Galiku. Jak na ni se informujte v hotelu Galik. Nebo vyrazte do letního parku Na Bílé s třemi desítkami atrakcí, či na Soláň k unikátní Zvonici a dřevěným sochám.

Mnohem víc tipů na aktivity pro celou rodinu najdete v magazínu S DĚTMI za zážitky, který je k zakoupení v trafikách nebo na eshopu za stejnou cenu 99 korun včetně poštovného. Z nové edice Dovolená s nápadem je v prodeji také magazín CYKLOvýlety, který přináší 33 ověřených tras vedených téměř výhradně mimo provoz.

Sledujte Dovolenou s nápadem také na Facebooku a Instagramu, kde každý týden přidáváme nové tipy a nápady pro vaše výlety plné zážitků.

Foto: Archiv Resort Kyčerka

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Pravidla soutěže | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení