Vodní svět Kyčerka, akvapark v srdci Beskyd

Dopoledne procházka po krásných beskydských a javornických kopcích a odpoledne vodní dovádění nebo hýčkání bublinkami. Tohle všechno, a určitě ještě spoustu dalších přání, vám splní návštěva Velkých Karlovic. Díky velkým investicím z posledních let zde najdete kvalitní služby, ale také krásnou valašskou přírodu.

Vodní svět - resort Kyčerka

V údolí Pluskovec bezmála šest set metrů nad mořem vznikl nedávno zbrusu nový Vodní svět, který je součástí Resortu Kyčerka. V místě, kde dříve stávala zchátralá tovární hala, je dnes neotřelá stavba kombinující dřevo, sklo a kámen. Slavnostně otvírala v červnu roku 2020. „Našim hostům chceme nabídnout to nejlepší a vodní svět s celoročním provozem je doplněním možností vyžití v této lokalitě. Ty zahrnují například kardiostezku, statek U Rajmunda pro milovníky zvířat a tradičního hospodaření nebo třeba hospodu Kyčerka s tradičními valašskými specialitami,“ uvedla Jana Tomanová, ředitelka Resortu Kyčerka.

Děti budou nejvíc nadšené z bazénu, na kterým visí lanové prolézačky a také do něj ústí padesátimetrový tobogán. Malí neplavci mají svůj bazének s vodními prvky a skluzavkou. Dospělí ocení velkou vířivku, masážní lehátka a také saunový svět, kde se mohou prohřívat na čtyři různé způsoby. A pak vše završit pod venkovními sprchami nebo v ochlazovacím bazénu a na lehátkách s panoramatickým výhledem do okolní krajiny. „Vodní svět je v našem resortu nováčkem, přesto si hned po otevření našel spoustu spokojených návštěvníků napříč všemi generacemi, což nás velmi těší,“ pochvaluje si Jana Tomanová.

Vodní svět - resort Kyčerka

Velké Karlovice jsou jedním z vyhledávaných rekreačních center celých Beskyd, a tak v nejbližším okolí najdete řadu dalších cílů pro vaši návštěvu. Příjemnou procházkou se třeba vydejte k celoročně otevřené rozhledně Miloňová, s dětmi si ji můžete zpříjemnit hrou Hledej poklad na Galiku. Jak na ni se informujte v hotelu Galik. Nebo vyrazte do letního parku Na Bílé s třemi desítkami atrakcí, či na Soláň k unikátní Zvonici a dřevěným sochám.

Mnohem víc tipů na aktivity pro celou rodinu najdete v magazínu S DĚTMI za zážitky, který je k zakoupení v trafikách nebo na eshopu za stejnou cenu 99 korun včetně poštovného. Z nové edice Dovolená s nápadem je v prodeji také magazín CYKLOvýlety, který přináší 33 ověřených tras vedených téměř výhradně mimo provoz.

Sledujte Dovolenou s nápadem také na Facebooku a Instagramu, kde každý týden přidáváme nové tipy a nápady pro vaše výlety plné zážitků.

Foto: Archiv Resort Kyčerka

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay