Magazín plný cyklovýletů z ráje. Objevte Rakousko na kole

Vyhlášená krása rakouských cyklostezek se už dávno donesla i k nám, přesto si musel bližší informace každý hledat sám. To se všaktitulka_Rakousko mění, v edici Dovolená s nápadem vychází Zážitkové rakouské cyklotrasy, první ucelený magazín, který vás vezme na báječné cyklovýlety u našich sousedů.

Kolik má Rakousko cyklostezek? To by nejspíš nikdo spočítat nedokázal, ale jistě to budou tisíce kilometrů. Táhnou se podél krásných řek, obtáčejí se kolem průzračných jezer a křižují malebné vinařské regiony i drsnou horskou krajinu. Cyklotrasy jsou vyznačené většinou po cestách mimo provoz nebo po místních komunikacích, kde potkáte jen pár aut. Všechno je zaměřené na maximální pocit bezpečí, a tak vypadá pravý cyklistický ráj. Tak ho vyrazte objevovat s magazínem Zážitkové rakouské cyklotrasy z edice Dovolená s nápadem.

 

Všechny barvy Rakouska

Ať už rádi jezdíte po rovině nebo v kopcích, podél životadárných řek či v horách s krásnými výhledy, v Rakousku si vybere úplně každý. Sluncem zalité Korutany lákají na kouzelná jezera, jižní Štýrsko zase na romantickou krajinu lemovanou vinicemi. Salcburk i s magickým Untersbergem jsou jako stvořené pro cyklovýlety, oblast Kaprunu a Zell am See zase vaše oči polaská nebetyčnými štíty Vysokých Taur. A královnou cyklotras je samozřejmě Dunajská stezka, jedna z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších v Evropě. Můžete projet celou rakouskou část od Pasova až do Bratislavy nebo si vybrat jen nejlákavější kousky, například malebné Wachau s vyhlášeným vínem či zachované luhy za Vídní směrem na Moravské pole a Carnuntum, unikátní sídlo starých Římanů.

 

Osm oblastí, 25 cyklovýletů

S magazínem Zážitkové rakouské cyklotrasy se na sto stranách postupně seznámíte s osmi výjimečnými oblastmi, které jsou vyhlášené nejen výbornou cyklistickou infrastrukturou, ale především krásnou přírodou či výtečnou gastronomií. Vybírat můžete z pětadvaceti cyklovýletů o celkové délce 1752 kilometrů. Nechybí tu ani tipy na dobré ubytování, restaurace a především nejrůznější zajímavosti, které na cestách můžete spatřit či navštívit. To vše doplněné krásnými fotografiemi. Rakousko na kole, to je ideální tip na aktivní dovolenou naplněnou zážitky.

zell_am_seeKrásy Zell am See a jeho okolí stojí za chvíli sesednutí z kola. Foto m-ARK

Dana Morávková miluje Korutany

Dana Moravkova koloZnámá filmová i divadelní herečka, krásná žena, ale také vášnivá cyklistka. To vše platí o Daně Morávkové. Rodačka z jižních Čech jezdila na kole už jako malá holčička a tuhle zálibu si uchovala dodnes. Každé léto naloží i s manželem, klavíristou Petrem Maláskem kola, a vyrazí na jih. Cíl je pokaždé stejný, milované Korutany. „Neustále krásné počasí, čistá voda v jezerech a milí lidé, pro všechny tyto věc máme Korutany moc rádi a po těch letech máme pocit, že tam jezdíme jako na chalupu. A vždycky sebou bereme kola,“ přiznává Dana Morávková v rozhovoru, který také najdete uvnitř magazínu.

 

Dopřejte si Dovolenou s nápadem

Zážitkové Rakouské cyklotrasy budou již brzy dostupné v trafikách po celé republice. Objednat si je můžete, stejně jako všechny tituly edice Dovolená s nápadem, také na eshopu. A nezapomeňte, že poštovné je u nás zdarma! Stačí jen několik kliknutí a za pár dní si můžete vyzvednout magazíny z vlastní schránky.

Stále jsou v prodeji CYKLOvýlety zaměřené na nejkrásnější a prověřené cyklotrasy na Moravě a v okolí, Zážitkové cyklotrasy v Evropě s těmi nejkrásnějšími výlety na kole v Německu, Rakousku, v Česku, na Slovensku a v Itálii. Pro rodiny pak oblíbené tituly S DĚTMI za zážitky se sto stranami výletů, který doplňuje PRŠÍ? Nevadí! s první ucelenou nabídkou aktivit z České republiky pro nepříznivé počasí.

Letos ještě v edici Dovolená s nápadem chystáme magazíny Parky a zahrady střední Evropy, který vás vezme na nejkrásnější zelená místa, a Galerie a café střední Evropy s nejzajímavějšími chrámy kultury u nás a v okolních zemích.

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Pravidla soutěže | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení