Vážení čtenáří, dovolujeme si upozornit, že veškeré přijaté objednávky a platby době od 12.–16.6.2024 budou odesílány od 17.6.2024.

Magazín plný cyklovýletů z ráje. Objevte Rakousko na kole

Vyhlášená krása rakouských cyklostezek se už dávno donesla i k nám, přesto si musel bližší informace každý hledat sám. To se všaktitulka_Rakousko mění, v edici Dovolená s nápadem vychází Zážitkové rakouské cyklotrasy, první ucelený magazín, který vás vezme na báječné cyklovýlety u našich sousedů.

Kolik má Rakousko cyklostezek? To by nejspíš nikdo spočítat nedokázal, ale jistě to budou tisíce kilometrů. Táhnou se podél krásných řek, obtáčejí se kolem průzračných jezer a křižují malebné vinařské regiony i drsnou horskou krajinu. Cyklotrasy jsou vyznačené většinou po cestách mimo provoz nebo po místních komunikacích, kde potkáte jen pár aut. Všechno je zaměřené na maximální pocit bezpečí, a tak vypadá pravý cyklistický ráj. Tak ho vyrazte objevovat s magazínem Zážitkové rakouské cyklotrasy z edice Dovolená s nápadem.

 

Všechny barvy Rakouska

Ať už rádi jezdíte po rovině nebo v kopcích, podél životadárných řek či v horách s krásnými výhledy, v Rakousku si vybere úplně každý. Sluncem zalité Korutany lákají na kouzelná jezera, jižní Štýrsko zase na romantickou krajinu lemovanou vinicemi. Salcburk i s magickým Untersbergem jsou jako stvořené pro cyklovýlety, oblast Kaprunu a Zell am See zase vaše oči polaská nebetyčnými štíty Vysokých Taur. A královnou cyklotras je samozřejmě Dunajská stezka, jedna z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších v Evropě. Můžete projet celou rakouskou část od Pasova až do Bratislavy nebo si vybrat jen nejlákavější kousky, například malebné Wachau s vyhlášeným vínem či zachované luhy za Vídní směrem na Moravské pole a Carnuntum, unikátní sídlo starých Římanů.

 

Osm oblastí, 25 cyklovýletů

S magazínem Zážitkové rakouské cyklotrasy se na sto stranách postupně seznámíte s osmi výjimečnými oblastmi, které jsou vyhlášené nejen výbornou cyklistickou infrastrukturou, ale především krásnou přírodou či výtečnou gastronomií. Vybírat můžete z pětadvaceti cyklovýletů o celkové délce 1752 kilometrů. Nechybí tu ani tipy na dobré ubytování, restaurace a především nejrůznější zajímavosti, které na cestách můžete spatřit či navštívit. To vše doplněné krásnými fotografiemi. Rakousko na kole, to je ideální tip na aktivní dovolenou naplněnou zážitky.

zell_am_seeKrásy Zell am See a jeho okolí stojí za chvíli sesednutí z kola. Foto m-ARK

Dana Morávková miluje Korutany

Dana Moravkova koloZnámá filmová i divadelní herečka, krásná žena, ale také vášnivá cyklistka. To vše platí o Daně Morávkové. Rodačka z jižních Čech jezdila na kole už jako malá holčička a tuhle zálibu si uchovala dodnes. Každé léto naloží i s manželem, klavíristou Petrem Maláskem kola, a vyrazí na jih. Cíl je pokaždé stejný, milované Korutany. „Neustále krásné počasí, čistá voda v jezerech a milí lidé, pro všechny tyto věc máme Korutany moc rádi a po těch letech máme pocit, že tam jezdíme jako na chalupu. A vždycky sebou bereme kola,“ přiznává Dana Morávková v rozhovoru, který také najdete uvnitř magazínu.

 

Dopřejte si Dovolenou s nápadem

Zážitkové Rakouské cyklotrasy budou již brzy dostupné v trafikách po celé republice. Objednat si je můžete, stejně jako všechny tituly edice Dovolená s nápadem, také na eshopu. A nezapomeňte, že poštovné je u nás zdarma! Stačí jen několik kliknutí a za pár dní si můžete vyzvednout magazíny z vlastní schránky.

Stále jsou v prodeji CYKLOvýlety zaměřené na nejkrásnější a prověřené cyklotrasy na Moravě a v okolí, Zážitkové cyklotrasy v Evropě s těmi nejkrásnějšími výlety na kole v Německu, Rakousku, v Česku, na Slovensku a v Itálii. Pro rodiny pak oblíbené tituly S DĚTMI za zážitky se sto stranami výletů, který doplňuje PRŠÍ? Nevadí! s první ucelenou nabídkou aktivit z České republiky pro nepříznivé počasí.

Letos ještě v edici Dovolená s nápadem chystáme magazíny Parky a zahrady střední Evropy, který vás vezme na nejkrásnější zelená místa, a Galerie a café střední Evropy s nejzajímavějšími chrámy kultury u nás a v okolních zemích.

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay