Pokřtili jsme nové cyklomagazíny, kmotrem byla kola Voice

Ve stylovém prostředí prodejny Voice v Olomouci se uskutečnil slavnostní křest nových cykloturistických magazínů edice Dovolená s nápadem. Tituly Zážitkové Evropské cyklotrasy a Zážitkové Rakouské cyklotrasy sázejí na koncept prověřených cyklovýletů po bezpečných cestách, který dosud na trhu chyběl. Kmotrem novinek byl Aleš Hrdlička, výrobce elektrokol a jízdních kol značky Voice. „Pro nás je čest, že jsme byli ke křtu pozvaní zrovna my. Přeji oběma magazínům spoustu spokojených čtenářů,“ prohlásil Aleš Hrdlička.

krest-magaziny1

 

Před řadami nablýskaných bicyklů a elektrokol se chopil sklenky, v níž bylo, v duchu bezpečné cyklistiky, osvědčené nealkoholické perlivé víno z produkce Vinselektu Michlovský. Několika kapkami na titulní stranu pak magazíny symbolicky pokřtil.

U slavnostního aktu nemohl chybět Ivan Marek, vydavatel edice Dovolená s nápadem. „Je to radost, posílat do světa nové magazíny, které pomáhají lidem naplno prožít volný čas. A ještě větší, když se nám na ně vrací pozitivní odezva od čtenářů. Navíc jsme si pro křest nemohli přát lepší místo, než u výrobce českých kol, na kterém sám jezdím,“ usmíval se majitel vydavatelství m-ARK Ivan Marek.

Magazín versus aplikace

Spolupráce funguje oboustranně, zákazníci Voice znají dobře nejen cykloturistické magazíny, ale i zavedenou edici regionálních titulů Look at it! z produkce vydavatelství m-ARK. „Před několika lety nás nejprve oslovovaly ke spolupráci elektronické aplikace nabízející výlety po Česku, které si stáhnete do telefonu. Do dvou projektů jsme nastoupili a zjistili jsme, že to vůbec nefunguje. A není to jen u nás, stejné zkušenosti má i můj kamarád z Bergama. Tištěné magazíny u zákazníků stále bodují, což jsme zjistili nejprve u edice Look at it! Když přišly před rokem CYKLOvýlety po Moravě, věděli jsme, že se nám spolupráce vrátí,“ říká Aleš Hrdlička.

 

krest-magaziny2_2

Osvědčené cyklovýlety

Cykloturistické magazíny dostávají u firmy Voice zákazníci zdarma při koupi kola. Díky tomu i začátečníci snadno objeví ideální a vyzkoušené trasy s kvalitními službami. „Možná i kdybychom zákazníkovi dali místo toho slevu na kolo tisíc korun, tak pro něj bude magazín větší přidaná hodnota. Vždycky z něj mají velkou radost a stává se, že přijdou za rok s úplně ohmataným magazínem a ptají se, jestli máme něco nového. Je dobré, že jim teď můžeme říct – ano, máme,“ směje se Aleš Hrdlička.

Dovolená s nápadem je tu pro vás

Magazíny Evropské cyklotrasy a Rakouské cyklotrasy obsahují vždy 100 stran prověřených cest na známá i dosud neobjevená místa. V Rakousku objevíte osm lokalit povětšinou s hvězdicovými výlety z doporučeného místa. S Evropskými cyklotrasami se podíváte kromě Česka také do Německa, Rakouska, Itálie a na Slovensko. Každá trasa má také QR kód, který vám v telefonu zobrazí mapu i s navigací.

Všechny magazíny jsou k dostání na eshopu www.dovolenasnapadem.cz, poštovné je zdarma.

Můžete si pořídit i kompletní cyklistický balíček tří magazínů za zvýhodněnou cenu.

 

_MG_7139_DxO (1)

 

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Pravidla soutěže | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení