Pokřtili jsme nové cyklomagazíny, kmotrem byla kola Voice

Ve stylovém prostředí prodejny Voice v Olomouci se uskutečnil slavnostní křest nových cykloturistických magazínů edice Dovolená s nápadem. Tituly Zážitkové Evropské cyklotrasy a Zážitkové Rakouské cyklotrasy sázejí na koncept prověřených cyklovýletů po bezpečných cestách, který dosud na trhu chyběl. Kmotrem novinek byl Aleš Hrdlička, výrobce elektrokol a jízdních kol značky Voice. „Pro nás je čest, že jsme byli ke křtu pozvaní zrovna my. Přeji oběma magazínům spoustu spokojených čtenářů,“ prohlásil Aleš Hrdlička.

krest-magaziny1

 

Před řadami nablýskaných bicyklů a elektrokol se chopil sklenky, v níž bylo, v duchu bezpečné cyklistiky, osvědčené nealkoholické perlivé víno z produkce Vinselektu Michlovský. Několika kapkami na titulní stranu pak magazíny symbolicky pokřtil.

U slavnostního aktu nemohl chybět Ivan Marek, vydavatel edice Dovolená s nápadem. „Je to radost, posílat do světa nové magazíny, které pomáhají lidem naplno prožít volný čas. A ještě větší, když se nám na ně vrací pozitivní odezva od čtenářů. Navíc jsme si pro křest nemohli přát lepší místo, než u výrobce českých kol, na kterém sám jezdím,“ usmíval se majitel vydavatelství m-ARK Ivan Marek.

Magazín versus aplikace

Spolupráce funguje oboustranně, zákazníci Voice znají dobře nejen cykloturistické magazíny, ale i zavedenou edici regionálních titulů Look at it! z produkce vydavatelství m-ARK. „Před několika lety nás nejprve oslovovaly ke spolupráci elektronické aplikace nabízející výlety po Česku, které si stáhnete do telefonu. Do dvou projektů jsme nastoupili a zjistili jsme, že to vůbec nefunguje. A není to jen u nás, stejné zkušenosti má i můj kamarád z Bergama. Tištěné magazíny u zákazníků stále bodují, což jsme zjistili nejprve u edice Look at it! Když přišly před rokem CYKLOvýlety po Moravě, věděli jsme, že se nám spolupráce vrátí,“ říká Aleš Hrdlička.

 

krest-magaziny2_2

Osvědčené cyklovýlety

Cykloturistické magazíny dostávají u firmy Voice zákazníci zdarma při koupi kola. Díky tomu i začátečníci snadno objeví ideální a vyzkoušené trasy s kvalitními službami. „Možná i kdybychom zákazníkovi dali místo toho slevu na kolo tisíc korun, tak pro něj bude magazín větší přidaná hodnota. Vždycky z něj mají velkou radost a stává se, že přijdou za rok s úplně ohmataným magazínem a ptají se, jestli máme něco nového. Je dobré, že jim teď můžeme říct – ano, máme,“ směje se Aleš Hrdlička.

Dovolená s nápadem je tu pro vás

Magazíny Evropské cyklotrasy a Rakouské cyklotrasy obsahují vždy 100 stran prověřených cest na známá i dosud neobjevená místa. V Rakousku objevíte osm lokalit povětšinou s hvězdicovými výlety z doporučeného místa. S Evropskými cyklotrasami se podíváte kromě Česka také do Německa, Rakouska, Itálie a na Slovensko. Každá trasa má také QR kód, který vám v telefonu zobrazí mapu i s navigací.

Všechny magazíny jsou k dostání na eshopu www.dovolenasnapadem.cz, poštovné je zdarma.

Můžete si pořídit i kompletní cyklistický balíček tří magazínů za zvýhodněnou cenu.

 

_MG_7139_DxO (1)

 

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay