NOVINKA: Nejlepší CYKLOvýlety po Čechách pro správnou inspiraci

 Objevte na kole kouzlo naší země s CYKLOvýlety po Čechách. Tento průvodce vás zavede na 1723 km cyklostezek od nížin až po horskou krajinu. Nabízí výlety pro každého, od rodin po seniory. Každou trasu jsme osobně prověřili pro vaši bezpečnost a skvělý zážitek a v co největší míře využívá cyklostezky nebo cesty s minimálním provozem.
cyklovylety magazin

Nový magazín z edice Dovolená s nápadem, CYKLOvýlety po Čechách, je průvodcem pro každého, kdo touží prozkoumat českou krajinu z pohodlí sedla kola. Ať se řadíte mezi rekreační výletníky nebo vášnivé cykloturisty, kteří hledají inspiraci pro aktivní odpočinek, tento magazín vás provede nezapomenutelnými cyklovýlety. Čeká na vás více než 1700 kilometrů rozmanitou krajinou Čech. Připravte se na jízdu podél řek v nížinách, mírně se vlnící krajinou i na snesitelné kopce, které vás za dřinu odmění krásnými výhledy. Bez ohledu na vaši kondici vám CYKLOvýlety po Čechách nabízejí unikátní příležitosti objevit krásy naší země z pohodlí vašeho kola.

12 oblastí Čech

Od Šumavy po Třeboňsko, přes Českou Kanadu, Jizerské hory, Broumovsko, Český ráj a mnoho dalších. Magazín vás zavede do 12 různých oblastí Čech. Každá z nich nabízí unikátní cyklovýlety, které jsou přizpůsobeny pro všechny úrovně cyklistů. Nečekejte žádné zběsilé polykání kilometrů, cílem je užívat si krásné chvíle v přírodě plné pohody a příjemného šlapání po bezpečných cestách.

Drážní cyklostezky jsou ideální pro děti

Mutěnka, Morkovička, Varhany nebo Koleje. Jedinečnou částí magazínu je první ucelený přehled drážních cyklostezek u nás. Tyto trasy vznikly na místech zrušených železničních tratí a nabízí skvělou volbu pro všechny, kteří chtějí maximálně bezpečné svezení zcela mimo rušné silnice. Navíc jsou díky nenáročnému profilu jako stvořené pro cyklovýlety s dětmi.

V magazínu nechybí ani inspirativní rozhovor s oblíbeným českým hercem Martinem Stránským, který sdílí svou vášeň pro cyklistiku a lásku k horám. Dozvíte se, jaké trasy má nejraději a jaké zážitky na kole ho nejvíce obohatily.

Všechny trasy v mobilu

CYKLOvýlety po Čechách jsou navrženy tak, aby si na své přišli všichni – party přátel, rodiny s dětmi, páry i senioři. Díky QR kódům u každého výletu můžete snadno načíst trasy do Mapy.cz a vydat se bez bloudění na cestu plnou nových objevů. Každý kilometr jsme osobně projeli, abychom se ujistili, že všechny doporučené stezky jsou bezpečné, kvalitní a přinášejí ty pravé zážitky. Náš tým strávil nesčetné hodiny v sedlech kol, aby zajistil, že každá nabízená trasa splňuje naše vysoké standardy pro bezpečnost, dobrý povrch i služby. Díky tomu můžete vyrazit na cesty s jistotou, že vás čekají jen ty nejlepší zážitky, prověřené a odzkoušené na vlastní kůži.

Dopřejte si Dovolenou s nápadem

Magazín CYKLOvýlety po Čechách bude v prodeji ve stáncích PNS po celé republice od dubna 2024.  Ještě jednodušší cesta vede přes e-shop www.dovolenasnapadem.cz, zvlášť když je u nás poštovné zdarma, kde bude magazín k zakoupení od 4. března 2024!

Stačí jen několik kliknutí a za pár dní si můžete vyzvednout magazín z vlastní schránky.

cyklovyletycechy

Tato novinka volně navazuje na první CYKLOvýlety, které přinesly nejkrásnější trasy na Moravě a v prodeji na e-shopu je stále, jste jako další cyklistické magazíny  Zážitkové cyklotrasy v Evropě  a Zážitkové cyklotrasy v Rakousku s těmi nejkrásnějšími výlety na kole v Německu, Rakousku, Česku, na Slovensku a v Itálii.

V edici Dovolená s nápadem právě teď vychází také další novinka OBJEVUJ památky. Milovníkům kultury a památek jsou určené i další dva tituly Unikátní PARKY a zahrady Střední Evropy a Unikátní GALERIE a café střední Evropy, které můžete zakoupit dohromady za zvýhodněnou cenu. Pro rodiny pak oblíbené tituly S DĚTMI za zážitky se sto stranami výletů, který doplňuje PRŠÍ? Nevadí! s první ucelenou nabídkou aktivit z České republiky pro nepříznivé počasí.

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay