Za uměním s magazínem Unikátní GALERIE a café

Vydat se do respektovaných galerií a muzeí moderního umění je dnes zábavnější než kdy dříve. Z veřejných i soukromých prostředků vznikají nové výstavní prostory v architektonicky zajímavých stavbách, a zároveň přibývají tisíce milovníků umění, kteří si plní sny nákupem vysněného obrazu nebo vyrážejí za kvalitními výstavami po Česku i zahraničí.

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější z 8 oblastí z Čech, Moravy, Slovenska a Rakouska, kam můžete vyrazit na výlet, prodloužený víkend nebo dovolenou naplněnou uměleckými zážitky. V magazínu Unikátní GALERIE a café najdete celkem 62 jedinečných galerií a muzeí moderního i současného umění. 

 dsn_magaziny23_064_fotom-ark_2600px

Vincent Polakovič, Zdeněk Sklenář, Jan Press a další

Kde se zrodila Danubiana Meulensteen Art Museum vypráví v obsáhlém rozhovoru Vincent Polakovič, spoluzakladatel této ikonické galerie na hladině Dunaje, která se řadí k nejkrásnějším v Evropě. Čím dokázal získal zájem miliardové Číny o české umělce a jak vidí současný trh s uměním prozradil známý pražský galerista Zdeněk Sklenář. O své vize a plány se podělil také ředitel Moravské galerie v Brně Jan Press a v magazínu Unikátní GALERIE a café najdete i další rozhovory a příběhy lidí z uměleckého světa.

Putování za kávou

Věděli jste, že kavárenská kultura u nás nejdříve zakořenila v Brně a teprve potom si našla cestu do Prahy? Podstatnější však je, že vám poradíme, kde si můžete vychutnat šálek lahodného espressa nebo cappuccina i s nezbytnou okouzlující atmosférou nejen v těchto dvou městech. Vyspělou kavárenskou kulturou se pyšní také Olomouc či Ostrava, s naším magazínem však můžete objevovat také vyhlášené kavárny Vídně nebo třeba Štýrského Hradce.

dsn_magaziny23_198_fotom-ark_2600px

Dopřejte si Dovolenou s nápadem

Magazín Unikátní PARKY a zahrady střední Evropy najdete ve stáncích PNS po celé republice. Ještě jednodušší cesta vede přes eshop www.dovolenasnapadem.cz, zvlášť když je u nás poštovné zdarma. Stačí jen několik kliknutí a za pár dní si můžete vyzvednout magazín z vlastní schránky. V edici Dovolená s nápadem vychází také další novinka Unikátní GALERIE a café střední Evropy. Oba tituly můžete koupit dohromady za zvýhodněnou cenu.

montaz_DSN_GAL23

KOUPIT MAGAZÍN

 

Stále jsou v prodeji také CYKLOvýlety zaměřené na nejkrásnější a prověřené cyklotrasy na Moravě a v okolí, Zážitkové cyklotrasy v Evropě s těmi nejkrásnějšími výlety na kole v Německu, Rakousku, Česku, na Slovensku a v Itálii. Pro rodiny pak oblíbené tituly S DĚTMI za zážitky se sto stranami výletů, který doplňuje PRŠÍ? Nevadí! s první ucelenou nabídkou aktivit z České republiky pro nepříznivé počasí.

GDPR | Formulář pro odstoupení od smlouvy | Obchodní podmínky | Platební brána GoPay